Назад до публікацій
Росія зменшила кількість потягів до Криму
Війна25 червня 2026 р.

Росія зменшила кількість потягів до Криму

З 18 рейсів залишилось лише 7, оскільки в окупованому Криму різко скорочують залізничне сполучення з Росією.

Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на Telegram-канал глави окупаційної влади Криму Сергія Аксьонова.

Рішення ухвалив так званий Оперативний штаб.

Компанія "Гранд Сервіс Експрес" скорочує кількість поїздів "Таврія", які курсували до окупованого Криму та у зворотному напрямку.

Усього залишаться наступні рейси:

  • Санкт-Петербург - Севастополь;
  • Москва - Сімферополь;
  • Москва - Севастополь;
  • Адлер - Сімферополь;
  • Санкт-Петербург - Євпаторія (з причіпною групою Псков - Чудово);
  • Москва - Сімферополь (з причіпною групою Курськ - Бєлгород);
  • ще два рейси Москва - Сімферополь, які курсуватимуть не щодня.

Усі поїзди курсуватимуть лише до станції "Керч-Південна" і назад. Інші сезонні рейси скасовуватимуть поступово протягом наступних двох тижнів.

Причини таких обмежень окупаційна влада не пояснила.

Після оголошення українськими військовими про встановлення повітряного контролю над частиною маршруту до Криму, в окупованому регіоні загострилася ситуація з безпекою.

На тлі атак дронів в Криму призупинили продаж пального на АЗС, а у червні Севастополь залишився без електропостачання через удари по енергетичній інфраструктурі.

Командувач Нацгвардії Олександр Півненко заявив, що сили оборони України працюють на перекриття логістики росіян.

"Перекриємо ворогу логістику так, що буде їм дуже важко", - підкреслив він.

Першоджерело