
Ексміністра часів Януковича підозрюють у розкраданні держгрантів
На Черкащині викрито схему розкрадання державних грантів, підозру отримав колишній міністр часів президентства Віктора Януковича. Йдеться про Віктора Олексійовича Бойка, який займав посаду міністра охорони навколишнього природного середовища у 2010 році.
Агрокомпанія, одним із власників якої є Бойко, отримала 5,6 мільйона гривень з бюджету на створення нових виробничих ліній, придбання обладнання та відкриття робочих місць. Однак, гроші розподілили між собою, подаючи підроблені звіти про виконання умов гранту.
Правоохоронці провели експертизу та обшуки, в результаті яких були вилучені докази незаконної діяльності. Підозри повідомлено ексміністру, його партнеру та бухгалтеру. Їм інкримінуються кілька статей Кримінального кодексу, зокрема, організація привласнення майна в особливо великих розмірах та службове підроблення. Зловмисникам загрожує до 12 років ув'язнення з конфіскацією майна.